Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Klasa A –  62/48


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Gągała Dawid
  2. Kopeć Oktawian
  3. vacat!

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (5)

  1. Grzywacz Karol
  2. Kamiński Marcin
  3. Murawski Mirosław
  4. Michewicz Tomasz
  5. vacat!

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Dąbrowski Nikodem
  2. vacat!

 

Województwo Lubuskie (5)

  1. Graczyk Roman
  2. Mosiewicz Marek
  3. Walkowiak Grzegorz
  4. Jurczyszyn Karol
  5. Szyszko Piotr

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Jaruga Marcin

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Mazowieckie (4)

  1. Wróblewski Hubert
  2. Gocalińska Anna
  3. vacat!
  4. vacat!

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Kurczyk Tomasz
  2. Jamrozik Mariusz
  3. Tokarz Arkadiusz
  4. Skiba Mateusz
  5. Wójcik Przemysław
  6. Jasiński Eryk

 

Województwo Podkarpackie (4)

  1. Cebula Tomasz
  2. Niewiadomski Artur
  3. vacat!
  4. vacat!

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Pomorskie (6)

  1. Lipka Dawid
  2. Rewers Maciej
  3. vacat!
  4. vacat!
  5. vacat!
  6. vacat!

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Kanawka Michał
  2. Giemza Piotr
  3. Kawka Michalina

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Jażdżewski Adam
  2. Mroczkowski Krzysztof

 

Województwo Wielkopolskie (15)

  1. Śliczner Wojciech
  2. Szrama Hubert
  3. Koliński Leszek
  4. Zych Jacek
  5. Kaczmarek Paweł
  6. Krajewski Adam
  7. Szymański Michał
  8. Obrocki Bogusław
  9. Walczak Sebastian
  10. Nowak Piotr
  11. Maliński Tomasz
  12. Małysko Hubert
  13. Ginda-Kopeć Piotr
  14. Osiński Mieszko

 

Województwo Zachodniopomorskie (4)

  1. Gosztyla Zbigniew
  2. Grzyś Mateusz
  3. Bukowiecki Bartłomiej
  4. Dyk Krzysztof

 


Klasa B –  41/46


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Bocianowski Bartłomiej
  2. Kapuściński Maciej
  3. Tylczyński Miłosz - Limit z kl. A

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (3)

  1. Murawski Sławomir
  2. Mrowińska Katarzyna
  3. Nowacki Michał

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Śmich Jacek
  2. Paluch Jakub
  3. Nowakowski Grzegorz -Limit z kl. A

 

Województwo Lubuskie (4)

  1. Szmagulski Łukasz
  2. Pieczaczek Katarzyna
  3. Sońta Kamila
  4. Krzak Bartosz

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Miśkiewicz Joanna

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Wróblewski Mirosław
  2. Stasiak Jarosław
  3. Malewski Jan - Limit z kl. A
  4. Gliński Lech - Limit z kl. A

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Litner Maciej
  2. Bernard Ewa
  3. Nowak Jonatan

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Niewiadomski Dominik
  2. Ostrówka Marian
  3. Ostrówka HubertLimit z kl. A
  4. Suwała Jakub Limit z kl. A
  5. Ryszuń Mateusz Limit z kl. C

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Sapieżko Dariusz
  2. Wysocki Zbigniew Limit z kl. A

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Kroskowski Kazimierz
  2. Zabawa Małgorzata
  3. vacat!
  4. vacat!

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Kościelny Wojciech
  2. Mruczek Grzegorz

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Gałązka Maciej
  2. Szostak Joanna

 

Województwo Wielkopolskie (10)

  1. Strawa Jan
  2. Kanchen Mateusz
  3. Kurek Jan
  4. Rakowski Szymon
  5. Ciesielski Michał
  6. Nadolny Hubert
  7. Standio Michał
  8. Krawiec Marcin
  9. Kamieniarz Marcin
  10. Pieprzyk Tomasz

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Czerniawski Adam
  2. Wielgórka Dominik

 


Klasa C –  27/26


Województwo Dolnośląskie (1)

  1. Niemiec Dominika

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Rząsowski Paweł
  2. Gosztyła Bartosz
  3. Koprowski Radosław Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Wojdyła Karol

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Sawicka Agnieszka
  2. Kotowicz Michał

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Sztark Andrzej

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Stępień Justyna
  2. Wróblewska Sylwia

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Nowak Marcin
  2. Bernacki Paweł
  3. Kundys Elżbieta

 

Województwo Podkarpackie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Podlaskie (0)

 

Województwo Pomorskie (3)

  1. Ginter Michał
  2. Talaśka Adrian
  3. vacat!

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Orłowski Dariusz
  2. Świerczyński Piotr

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Żywica Dawid

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Konitzer Tomasz
  2. Kaczmarek Jakub
  3. Dziuba Marcin
  4. Sijka Bartłomiej
  5. Kamiński Albert
  6. Górny Radosław

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Plaskacz Paweł
  2. Błeszczyński Marek

 

Lista osób dodatkowo zakwalifikowanych


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001)
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005)
  3. Tomasz Szrama (2000)
  4. Piotr Kasprzyk (2002)
  5. Paweł Strawa (2003)
  6. Łukasz Sikora (2006)
  7. Natalia Hamczyk (2007)
  8. Karol Kroskowski (2008)

 

Warcino 2008 XIII KSM „O Róg Wojskiego”

  • zwycięzca kl. B –  Janusz Gocaliński
  • zwycięzca kl. C –  Jędrzej Strawa

 

Czas wykonania: 0.036 sekund