Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Trębaczy Myśliwskich VENATOR - UP w Poznaniu

Solowym Mistrzem Polski 2009 został:
Karol Kroskowski z ZSL w Tucholi


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny 293
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 290
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent AR Poznań 289
4 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 287
5 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 286
6 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 282
7 Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Nadleśnictwa Cewice N-ctwo Cewice 280
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 278
9 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 278
10 2 Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi N-ctwo Maskulińskie 269
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 268
12 Zespół Sygnalistów Darz Bór Koła Łowieckiego nr 19 Jeleń w Piaskach KŁ nr 19 "Jeleń" w Piaskach 264
liczba uczestników w tej klasie: 12
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Jenot Tuchola ZSL w Tucholi 275
2 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzałowo Nadleśnictwo Strzałowo 265
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 256
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 271
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów 269
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły 268
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 267
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Valtornia N-ctwo Zawadzkie 266
6 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor z Lidzbarka Warmińskiego ZSM Klangor 266
7 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 266
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gamrat Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy UTP Bydgoszcz 265
9 Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia 261
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 260
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor Zarządu Okręgowego PZŁ Koszalin ZO PZŁ Koszalin 259
12 II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj 258
13 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu WKŁ nr 8 Żubr Opole 257
14 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord Nadleśnictwo Jabłonna 248
15 Zespół Sygnalistów Myśliwskich WKŁ Żubr Opole KŁ nr 8 Żubr Opole 223
liczba uczestników w tej klasie: 15
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski N-ctwo Lidzbark Welski 277
2 2 II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor ZSM Klangor 250
3 3 Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo N-ctwo Pisz 250
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi WSZŚ w Tucholi 245
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gminnego KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. GKŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. 241
6 Młodzieżowy Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Szkole Podstawowej w Warcinie SP w Warcinie 241
liczba uczestników w tej klasie: 6
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar-junior Nadleśnictwa Cewice Nadleśnictwo Cewice 194
2 Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino Szkoła Podstawowa w Warcinie 182
3 II Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów 174
4 1 Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy N-ctwie Spychowo N-ctwo Spychowo 161
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Karol Kroskowski TL Tuchola 297
2 Karol Jurczyszyn ZTM Venator w Poznaniu 288
3 1 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 288
4 2 Gabriela Kaźmierczak ZSM Akteon SGGW Warszawa 287
5 Piotr Winnicki SGGW Warszawa 279
6 Dawid Gągała N-ctwo Góra Śląska 275
7 Michał Kanawka ZSLiE w Brynku 274
8 Hubert Wróblewski N-ctwo Jabłonna 274
9 Karol Grzywacz UTP Bydgoszcz 273
10 Paweł Strawa ZSL Goraj 273
11 Hubert junior Jurczyszyn ZTM absolVent 273
12 Artur Niewiadomski ZSM Akteon SGGW Warszawa 273
13 Hubert Szrama ZTM Venator 272
14 Adam Krajewski Nadleśnictwo Babimost 269
15 Anna Gocalińska KŁ Przepiórka 269
16 Leszek Koliński ZTM Venator 269
17 Michalina Prusińska ZTM Venator UP w Poznaniu 266
18 Mirosław Murawski N-ctwo Skrwilno 264
19 Mateusz Grzyś UP Poznań 263
20 Piotr Kasprzyk UR Kraków 260
21 Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie 258
22 3 Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 258
23 Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 256
24 Piotr Nowak ZSL w Goraju 254
25 4 Krzysztof Mroczkowski N-ctwo Strzałowo 254
26 Tomasz Michewicz KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. 253
27 Michał Szymański ZSL w Goraju 252
28 5 Andrzej Szymczyk ZSM Akteon SGGW Warszawa 249
29 Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork 247
30 Tomasz Cebula ZSM Akteon SGGW Warszawa 247
31 Eryk Jasiński ZS Tułowice 242
32 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 233
33 Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju 229
34 Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 198
liczba uczestników w tej klasie: 34
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Jędrzej Strawa ZSL w Goraju 287
2 Sławomir Murawski N-ctwo Skrwilno 280
3 Kazimierz Kroskowski RZS "Żurawie" 275
4 Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost 269
5 Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 266
6 Jan Strawa ZSL w Goraju 263
7 Jan Kurek ZSL w Goraju 260
8 Kamila Sońta UP w Poznaniu 255
9 Łukasz Hein KŁ nr 114 Żubr 254
10 Aleksandra Chełska Nadleśnictwo Babimost 253
11 Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork 252
12 1 Kamil Domian N-ctwo Strzałowo 252
13 2 Arkadiusz Michalak ZSM Klangor 248
14 3 Maciej Gałązka N-ctwo Strzałowo 246
15 Grzegorz Mruczek N-ctwo Ujsoły 246
16 Mirosław Wróblewski N-ctwo Jabłonna 246
17 Aneta Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 245
18 Rafał Stefaniak ZSL w Goraju 241
19 Szymon Rakowski ZSL w Goraju 241
20 Rafał Kowalski ZSL w Goraju 239
21 Lech Gliński KŁ nr 42 Jarząbek Warszawa 235
22 Michał Magda ZSL w Goraju 235
23 Jonatan Nowak ZS Tułowice 233
24 4 Karol Lipiński N-ctwo Pisz 233
25 Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia 228
26 5 Tomasz Żukowski KŁ Ryś Dźwierzuty 226
27 Damian Szcześniak Nadleśnictwo Sarbia 226
28 Michał Streflik ZSL w Goraju 225
29 Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia 223
30 Jacek Pszczółka Nadleśnictwo Sarbia 222
31 Jan Malewski KŁ Sokół Wielgomłyny 221
32 Maciej Krzysztofik Nadleśnictwo Sarbia 219
33 Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin 212
34 6 Przemysław Sztylc N-ctwo Strzałowo 209
35 Paweł Brynkiewicz ZSL w Goraju 205
36 7 Edmund Lipnicki N-ctwo Pisz 194
liczba uczestników w tej klasie: 36
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Michał Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 281
2 Marcin Nowak KŁ nr 9 Brzezina w Opolu 278
3 Piotr Dworszczak SP Warcino 261
4 Piotr Świerczyński ZSLiE w Brynku 260
5 Michał Ginter ZSL w Tucholi 259
6 Sylwia Wróblewska N-ctwo Jabłonna 257
7 Bartłomiej Sijka ZSL w Goraju 255
8 Adrian Talaśka TL Tuchola 254
9 Paweł Rząsowski N-ctwo Skrwilno 253
10 Justyna Stępień KŁ Gawra przy PAN w Warszawie 251
11 Tomasz Konitzer ZSL w Goraju 249
12 Artur Chmielewski KŁ Przepiórka Radzymin 248
13 Radosław Koprowski KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. 247
14 Bartosz Gosztyła ZSL w Goraju 246
15 Marek Błeszyński LO Drawsko Pom. 245
16 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 245
17 Dominika Niemiec N-ctwo Kamienna Góra 245
18 Radosław Górny ZSL w Goraju 244
19 2 Dawid Żywica KŁ Ryś 243
20 Maciej Wiśniewski ZSL w Goraju 241
21 3 Dorota Michalak ZSM Klangor 237
22 4 Anna Wypych N-ctwo Spychowo ZSM Bielik 237
23 5 Marcin Maciuk N-ctwo Pisz 236
24 6 Wojciech Gibert N-ctwo Spychowo 235
25 Sergiusz Jaroński ZSL w Goraju 230
26 7 Adrian Szlaszyński N-ctwo Pisz 228
27 8 Grzegorz Kiliński N-ctwo Spychowo 224
28 Elżbieta Kundys ZS Tułowice 209
29 Dariusz Orłowski N-ctwo Ujsoły 208
30 9 Krystian Tomaszewski N-ctwo Pisz 191
liczba uczestników w tej klasie: 30
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Miłosz Wróblewski SP Warcino 202
2 Hubert Czelewicz SP Warcino 198
3 Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice 196
4 1 Mikołaj Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 187
5 Julia Nowak KŁ Sokół Gdańsk 185
6 2 Alicja Szostak N-ctwo Spychowo 184
7 Anna Dworszczak SP Warcino 183
8 Artur Fischer N-ctwo Skrwilno 179
9 Aleksandra Witt KŁ Ostoja Mikorowo 166
10 3 Agata Gołaszewska N-ctwo Spychowo 155
11 4 Maciek Rudyk N-ctwo Spychowo 146
liczba uczestników w tej klasie: 11
Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 295
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny 289
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 278
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 273
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 271
6 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 269
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły 266
8 Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi N-ctwo Maskulińskie 264
9 Zespół Sygnalistów Darz Bór Koła Łowieckiego nr 19 Jeleń w Piaskach KŁ nr 19 "Jeleń" w Piaskach 260
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 260
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 254
12 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 251
13 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor z Lidzbarka Warmińskiego ZSM Klangor 251
14 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 249
15 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 247
16 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 240
17 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzałowo Nadleśnictwo Strzałowo 228
18 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord Nadleśnictwo Jabłonna 216
liczba uczestników w tej klasie: 18
Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 276
2 Jenot Tuchola ZSL w Tucholi 261
liczba uczestników w tej klasie: 2
Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski N-ctwo Lidzbark Welski 297
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Dzięcioły z Goraja ZSL Goraj 278
2 Vilniaus Medžiokles Ragu Orkestras Vilniaus medziotoju olzangija 276
3 Duet wokalny Mierzeja KŁ Sokół nr 7 Gdańsk 269
liczba uczestników w tej klasie: 4
KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja poza konkursowa

Jurorzy:

Soliści klasa A i D: – Krzysztof Kadlec (przewodniczący), Piotr Grzywacz, Mieczysław Skrzypiec, Roman Seta, Artur Kanawka
Soliści klasa C, B: – Agnieszka Woźniak (przewodniczący), Zenon Olendrowicz, Józef Czerniak, Jacek Kulpiński, Wiesław Keller
Zespoły: klasy D, C, B, A i G: – Zenon Olendrowicz (przewodniczący), Krzysztof Kadlec, Piotr Grzywacz, Mieczysław Skrzypiec, Adam Migurski
Zespoły: klasy MB, MEs i MSH: – Józef Czerniak (przewodniczący), Roman Seta, Artur Kanawka, Jacek Kulpiński, Wiesław Keller


Czas wykonania: 0.125 sekund